Upravit stránku

Škoda Superb - nová vlajková loď

Dokonalost je v detailech

Exteriér i interiér je protkán krystalickými prvky. Vnější povrchy nové generace modelu Superb byly tvarovány s vrcholnou pozorností k detailu. Vzájemná hra konvexních a konkávních tvarů je stejně tak působivá jako jasné hrany, precizní oblouky a ostré linky.
Precizní, autentická a dynamická – přední část nové ŠKODA Superb je charakteristická širokou maskou chladiče a uprostřed umístěným logem, kapotou s dynamickými konturami a ostře řezanými, širokými světlomety a mlhovkami. Prodloužená karoserie, zkrácený přední převis, krátká střecha s protaženým zadním oknem a vysoko umístěná tornádo linie vytvářejí sportovní, kupé podobný dojem.

Nová ŠKODA Superb získala v nárazových testech Euro NCAP nejlepšího možného ocenění v podobě pěti hvězdiček.

Superb Style 2,0TDI/110 kW, bílá moon, vkládané tkané koberce "LOUNGE STEP", odkládací síť pod zadním platem, el. ovládání sedadla spolujezdce na vnitřní straně opěry ze zadních sedadel, sportovní podvozek, CLIMATRONIC - třízónová klimatizace, kola z lehké slitiny "PEGASUS" 8Jx18", virtuální pedál, "PARKING ASSISTANT" parkovací asistent - parkování podélně a kolmo k vozovce, el. rozhraní AUX-IN a 2x USB, zásuvka 230V, Infotainment Navigační systém "AMUNDSEN" s mapovými podklady - Evropa, Apple connectivity,"MIRROR LINK", hlasové ovl., interiér Alcantra/kůže, stínící rola pro zadní sklo a boční okna, mechanická, vyhřívanéčelní sklo, SunSet a rezervní kolo ocelové, zvedák vozu, klíč na kola, bez sady na opravu pneumatik.
Prodejní cena nyní 838.400 Kč vč. DPH
(interní kód 350252)
Více informací